Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan takaríthatnám le ezt a...

Hogyan takaríthatnám le ezt a gáztűzhelyet?

Figyelt kérdés
Olyan albérletbe költöztünk, ahol a tűzhelyet szerintem még sohasem takarították az előttünk lakók...A tűzhely tetején a rács tiszta zsír és ragacs, megpróbáltam hideg zsíroldóval letakarítani, de szinte ugyanolyan ronda maradt.Valamint a tűzhely oldala,és a belseje is tiszta zsír és kosz, mivel takaríthatnám le?
2012. júl. 23. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Well Done hideg zsíroldó a legjobb és a legerősebb.Jó alaposan fújj be vele mindent,hagyd egy kicsit hatni,majd mosd le.Nekem ez még mindent lehozott,mi is albiban vagyunk és én is hasonló cipőben jártam mint te a beköltözéskor.Ha már nagyon régi a lerakódás,lehet többször is meg kell ismételni a műveletet,bár nekem elsőre lehozott mindent.
2012. júl. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, és hol lehet kapni ezt a Zsíroldót, még nem hallottam róla?
2012. júl. 23. 09:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sok helyen láttam már:Tescoban,Auchanban,Rossmannban,Dm-ben,Sparban.Háztartási boltokban biztos,hogy van,nálunk van Takarítók Boltja ott is lehet kapni,de szerintem 100-asban is van.
2012. júl. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van, megpróbálhatod gőzpingvinnel is, az is hatásos.
2012. júl. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is a gőzpingvint akartam ajánlani. A gőz szuperül fellazítja a trutymót, könnyen lehet takarítani.
2012. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi Mindegyőtöknek!Gőzpingvinem sajnos nincs, marad ezért a Well Done, ma megpróbálom beszerezni:)
2012. júl. 24. 08:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!