Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek miért éri (vagy...

Szerintetek miért éri (vagy nem) meg Ariel Gel kapszulát vásárolni? Ti használjátok? Mennyire vált be?

Figyelt kérdés

2012. jún. 11. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:

én nagyon szeretem mert pontos adagolás,és szépen erőteljesen mos.

Sok ruhánál vagy,erősen koszosnál 2 kapszulát szoktam belerakni! Mióta létezik csak ezt használom,nem váltok:)

2012. jún. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó, szép tiszták lesznek tőle a ruháim. Az egyetlen gondom vele, hogy egyedül élek, és általában csak egy fél programra való gyűlik össze egy-egy színből, ahhoz pedig pazarlás egy egész kapszula. Ettől függetlenül van itthon, és amikor tehetem, azt használom.
2012. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éri meg. Több mint duplájába kerül egy mosás, mint sima mosószerrel és nem lehet adagolni. Pont most számoltam, hogy a tescos jelenlegi akcióban ha veszek mosószert, azzal 27 Ft egy mosás, a kapszulának meg 73 Ft darabja.

Ráadásul ha pl. csak félprogramot mosok, akkor is el kell pazarolni egy egész kapszulát.

2012. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, ellenérvként általában az szokott elhangozni, hogy drága...

Viszont sokan nem szoktak öblítőt használni hozzá, mert annyira intenzív az illata. (Bár én úgy tudtam, hogy azért használunk öblítőt, hogy a mosószert kimossuk a ruhából)

2012. jún. 12. 14:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Èn is ezt használom,tiszták a ruhák,illata pedig finom.Akcióba vettem,neten ha keresgèlsz találsz jo árban több darabosat.Anyum is ilyen kapszulákat használ.

De tartok itthon port vagy gèlt-mikor mi van,mert ha kis adagot mosok illetve csak öblitek valamit,akkor felesleges egy kapszula.

2014. márc. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!