Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fehér bőr csizmát mivel lehet...

Fehér bőr csizmát mivel lehet kitisztítani?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 15:17
 1/2 anonim válasza:
Ha valódi bőr kivül simán enyhén tisztítószeres vízzel pici /sampon,mosó-mosogatószer/ nagyon jól kicsavart ronggyal és belülről is ugyanígy.Napra,hösugárzó közelébe ne tedd száradni!Ha megkopott,foltos stb jöhet a festés. nagyon sokfélét kipróbáltam a legjobb takarás ,szin a FLAMINGÓ val.Festettem vele bőrkabátot,csizmát cipőt,bőrgarnitúra festésére is tökéletes!A termékeik között van cipőtágító/egy "márkástól" levált a cipőtalp ragasztása/ bőrápoló olaj,amia megkeményedett kiszáradt bőrt újjá varázsolja,ez is színes.A forgalmazó telefonszáma:+ 36/20 3986084 postai utánvéttel elküldik.Az a bolt ami eddig forgalmazta nálunk,más gyártótól vásárol,ezért a dobozáról megnéztem a címuket.Ha megismerted a terméküket mindent át fogsz festeni...azt hiszem velur festékük is van ezt még nem próbáltam.Írj a tapasztalatodról,ha átfestetted üdv
2012. jún. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bocs az árak:Festék 350 ft,börolaj 300 ft bőrtágító 420 ft ,ennyi volt amikor legutóbb kűldték+postaköltség.Gyerekcipők átfestése,kár,hogy nem ismertem mikor az enyémek cipöorr lekoptatós korszakukat élték.
2012. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!