Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lenor öblitőben van olyan...

Lenor öblitőben van olyan erős illatú még, mint a sárga?

Figyelt kérdés
szóval eddig én csak a sárgát és a fehéret probáltam. aztszereteném tudni hogy van e olyan erős a többi szin mint a sárga. mert fehéret vettem jó illata van de nem olyan tartós mint s árga.
2009. jún. 20. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Az UW zöld az elég erőteljes, tartós és finom is ;)
2009. jún. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszike:)
2009. jún. 21. 00:07
 3/8 anonim válasza:
Lila a kedvencem!!Nagyon sokaig lehet erezni.
2009. jún. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kifogom probálni. :)nagyon szeretem a lenort,még csak mostjöttem rá mert eddig coccolinot használtam. itt ajánlották nekem a sárga lenort háááát mitne mondjak nagyon bevált!fehéret is itt ajánlották nagyon jó illata van,csak sokkal erősebb a sárga és tovább tart az illata a sárgának. kimososm a rhát szekrénybe teszem és mikor felveszem 3 hét még mindig intenziven lehet érezni az illatot!
2009. jún. 21. 00:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, én csak annyit szeretnék kérdezni, hogy írtad, hogy régen coccolinót használtál, a kéket is használtad? mert egyelőre nekem ez a legerősebb illatú, amit valaha próbáltam öblítők közül. a sárga lenor még ennél is erősebb? bocsi az offért.
2009. jún. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen coccolinóból mindent használtam. rózsaszin és kék a legerősebb ebben. De itt ajánlották a lenort. régen a lenort is használtam és silánt is de a sárgát nem.Most kiprobáltam a silán sárgát ,de úgy hidd el hogy ilyennel még nem találkoztam.kimososm az ágyneműhuzatot és 1 hétig érezni aktivan benne az öblitőillatot. hetente mosom nemtudom meddig lehet érezni!

A lenor sárgáról itt olvastam ,de én nem higitom és nagyon erős!Érdemes kiprobálni.

2009. jún. 21. 11:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen tényleg a lenor tart a legtovább, de nem vettétek észre, hogy mióta megújult, azóta az illata is megváltozott?

Sok ismerősöm is tapasztalta. Szeretnék panaszt tenni a magyar képviseletnél. A kedvencem volt a kék, és ráadásul nagyon kedves emlékek fűztek ahhoz az illathoz...:(

2009. júl. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én direkt vettem pár hete sárga Lenort és hatalmasat csalódtam. az illata szinte semmi, a mosóport erősebben éreztem. már kezdtem azt hinni, hogy a mosógéppel van baj. aztán visszatértem inkább a jól bevált kék Coccolinóhoz.
2009. júl. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!