Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Más is tapasztalta a lenorral,...

Más is tapasztalta a lenorral, hogy amíg vizesek a ruhák, van egy rossz mellékszaga az illata mellett?

Figyelt kérdés
Régótaaz euros boltban veszem a lenort, de találtam ott egy jó illatot, amit legközelebb nem lehetett kapni. Így megvettem a közeli boltban. Viszont ennek annyira rossz mellékszaga van amíg vizesek a ruhák, hogy azt hiszem ki fogom dobni, mert szörnyű. Ha már megszáradtak, nem érződik. Más is tapasztalt ilyet a lenorral? Kifogtam egy selejt flakont, vagy a boltban kaphatóaknak mindnek van ez a mellékszaga?

2012. ápr. 20. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
9%
Igen, tényleg rossz az illata nedvesen. Én boltit kaptam, sárga színűt, utálom. Soha nem adnék érte pénzt. CSak az válik be, h nagyon keveset teszek a gépbe, 1-2 evőkanálnyit és akkor a ruhák illata nem olyan fojtogató, hanem friss. Egyébként évek óta ecettel öblítek. A mosógépem se büdösödik be soha. az öblítő mindig bepenészedett, hiába száradt ki rendesen a dobja és tartálya.
2012. ápr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor örülök, hogy sosem használok ilyen bolti szutykokat :)
2012. ápr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!