Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Wc-t tisztitani milyen gyakran...

Wc-t tisztitani milyen gyakran szoktatok? És ha minden nap akkor mit csináltok rajta?

Figyelt kérdés
Has nem piszkos a wc belül akkor is beleöntötök tisztitószert?és az ülökét mivel mossátok le?
2009. jún. 19. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hetente 1x tisztitom wc-tisztitoval belul, es vizes szivaccsal az uloket.
2009. jún. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szükség szerűen, akár minden nap. Percek alatt megvan! Hypoval áttörlöm az ülőkét alul-felül, a kagylót hypos-mosószeres vízzel, majd forró vízzel. A lefolyóba szoktam egy kis vízkő oldót önteni, hogy szép tiszta, az aljáig átlátszó legyen.
2009. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nekem fa ülőkém van aztius lehet hypóval vagy domestossal?
2009. jún. 19. 16:02
 4/11 A kérdező kommentje:
és kesztyűt húztok hozzá?
2009. jún. 19. 16:02
 5/11 anonim válasza:
100%
hát igen, a kesztyű nem árt :)
2009. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap, ráadásul két wc-nk van. De 10 perc sincs az egész. Wc kacsával "megölöm a baktériumot" :)), jól kikefélem a perem alatt, aztán a többi részt pedig fertőtlenítő szerrel lefújom, és papírtörlővel áttörlöm szépen. Én ehhez nem húzok kesztyűt, mert hozzá sem érek tulajdonképpen a wc-hez.
2009. jún. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Hétvégén szoktam,hetente 1X, persze ha hét közben indokolt akkor gyorsan csipp-csapp megcsinálom. Flóraszepttel szoktam az egészet a belsejét is kefével, és a wc ülőkét is áttörölni egy erre alkalmas törlőkendővel. Kesztyűben.
2009. jún. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Hetente 1-szer. Előző este flóraszeptet vagy domestost öntök bele, másnap reggel kisikálom, a deszkát is áttörlöm fertőtlenítős cuccal, majd forró vízzel lemosom. Ha hét közben is kell, akkor csak kis tisztító bele, gyors sikálás, a többi részt tisztítókendővel végigtörlöm.
2009. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Én legalább minden másnap.

Nagymamám azt mondta, hogy egy háziasszony tisztaságát a wc tisztaságán lehet mérni, ezért az enyém mindig ragyog :)


Belülre domestost használok, hetente egyszer vízkőoldós duck-ot, nagyon jó, valamint van benne egy bref duo illatosító-fertőtlenítő.


Az ülőkét rossmannos domol nedves tisztítókendővel takarítom, ez tisztít és fertőtlenít is, higiénikus és gyors.

2009. jún. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én hetente 4-szer, 5-ször, kivül-belül.nem szeretem ha piszkos. így bármikor nyugodt szívvel fogadhatom a váratlanul betoppanó vendégeket:)
2009. jún. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!