Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan vasaljam ki a kosztümka...

Hogyan vasaljam ki a kosztümkabátot?

Figyelt kérdés
Most vettünk a páromnak egy selymesebb, vékony anyagú kösztümöt, aminek az ujja meg a háta gyűrött. Még nem vasaltam ilyesmit, hogy kell úgy, hogy ne legyen él a kabát ujján? Valamint, hogy a belső varrások ne "üssenek át" amint vasalom? Olyan csúnya, lenyomatos lesz a nadrág is, általában, mikor a szárát vasalom a belső varrásoknál.
2012. ápr. 14. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kifordítva, az ujját pedig ujjafán. Ha nincs, akkor vegyél, 1-2 ezer forint, de bőven megéri. A varrással nem tudom, mit lehet kezdeni, ha műszálas az anyag, akkor átüt. Legközelebb ne műszálasat vegyetek. Esetleg próbáljátok meg kifordítva vasalni, ha nem bélelt.
2012. ápr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs ujjavasalód, tegyél bele egy sima anyagú valamit, pl. lepedőt. Akkor nem fog átütni a belső varrás. Kicsit macerás, de úgy sem mindennap vasal ilyeneket az ember.
2012. ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia én úgy vasalok mindent ami kényes hogy veszek egy jó nedvszívó anyagot pl konyharuha ami tiszta és bevizezem és rá rakom a ruhára és azt vasalom gyönyörűek a ruhák tőle
2012. ápr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó: ha legközelebb vasalót veszel, vegyél gőzölőset! Ugyanazt tudja, mint a konyharuha, csak sokkal kényelmesebb. Plusz az összes ruhánál lehet használni és nem csak szebbek lesznek, hanem kb. feleannyi idő alatt végzel velük!
2012. ápr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!