Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért van hogy a cocolino...

Miért van hogy a cocolino közül csak a rózsaszin tartós?

Figyelt kérdés
Nem úgy kellene hogy mindegyiknek egyforma tartósnak kellene lennie mert egy cég gyártja?Nekem ha pl. fehér cocolinót nem érzem az illatát csak mikor teregetek és miután beszárad egy jó illata sincs. igy vagyok a lenorralis a sárga az erős a többi nulla!
2009. jún. 14. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Sztem nagyon szubjektív, hogy kinek melyik öblítő jön be.

valaki a coccolinóra esküszik, valaki a lenorra, más meg a silanra. nekem coccolinók közül csak a kék jött be, az nagyon erős sztem. a narancsos viszont semennyire sem. az, hogy mennyire tartós az illata, nagyon sok mindentől függ: pl a víz minősége, amivel mosol, aztán hogy milyen a levegő a lakásban. simán el tudom képzelni, hogy egy cigizős, sokat sütős-főzős lakásban a várt illatélmény elmarad. egyébként a vasalástól is függ: a vasalt ruhák valahogy jobb illatúak, éppúgy mint azok amik a szbad levegőn száradnak (persze nem egy pannellakás erkélyén, ami a szmogos utcafrontra néz.)

2009. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Coccolino Zöld Dzsungel volt a neve( egy-két éve), nem tudom ,hogy most mi,de azzz isteni volt! Majdnem egy évig volt egy ruhadarab a szerkényben és még mindig áradt belőle az az illatMintha akkor mostam volna :D Hmm imádom azt az illatot :D
2009. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
már nem azt használod?
2009. júl. 1. 22:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!