Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Liba ürüléket hogy tudom...

Liba ürüléket hogy tudom eltávolitani a nadrágomból?

Figyelt kérdés

Kiteregettem az udvarra és sajnos lefujta a szél a legkedvesebb térdgatyámat....:( Persze a libák meg wc helynek nézték:( Tettem rá folteltávolitot , jó forró mososzeres vizben kimostam ,de még mindig benne van.

Mit tudnék tenni hogy eltünjön???Kérem aki tud segítsen mert így használhatatlan a nacim:(


2009. jún. 14. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínüleg már nem a foltot látod, hanem a libaürülék kikezdte a nadrágod szinét. Azzal pedig már nem sokmindent tudsz csinálni.
2009. jún. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
fehér gatyo....:(:(:(
2009. jún. 14. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:
ha fehér probáld hipóval ha azsem segit akkor sehogy
2009. jún. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Clorox,az tényleg jó,de előbb próbáld meg közönséges házi mosószappannal. Csodákra képes.Jól átdörzsölöd,egykis forró (amilyet a kezed még elbír) vízzel.és közvetlenül a szappannal dörzsöld a foltot. Ez esetben ne a Vanisht használd!
2009. jún. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!