Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 1-2 cm varrás kéne melltartóra...

1-2 cm varrás kéne melltartóra. Varrónő megcsinálja? (a többi lentebb)

Figyelt kérdés

Most vettem egy gyönyörű szép melltartót. Viszont ahogy itthon is felpróbáltam, akkor jöttem rá, hogy a felső két pántja (amelyik a vállaknál fut) egy picivel rövidebb, mint kéne. Pedig így is a lehető leghosszabbra van állítva.

Arra gondoltam, hogy el kéne vágni és visszahajtva levarrni, így akasztó lenne belőle, és egy bolti pántot bele lehetne akasztani.


Vajon merjek nekiesni kézzel? Nem lesz csúnya? Vagy vigyem varrónőhöz? De lehet hogy hülyének nézne. Meg pár száz forintnál nem szeretnék többet otthagyni a varrónál.

20 L


2012. márc. 7. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tudsz egy kicsit varrni, ezt meg tudod csinálni otthon magadnak. Vagy ha olyan helyen vetted,vidd vissza,hátha kicserélik egy másmilyenre.
2012. márc. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A kicserélés nem működne, nincs meg a blokk. Szerintem el se hoztam.. :/

Kézzel varrva szerinted jó lenne?

2012. márc. 7. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Ha toldod,akkor ahol visszavarrod,sérteni fogja a bőrödet.

Az egész pántot ki kell cserélni hosszabbra.

2012. márc. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az egész pántot akartam cserélni.

Úgy hogy veszek egy új pántot, és azt a régi pántból csinált akasztóba akasztom. Hátul lenne is bújtató, csak elől kéne 1-2 cm után levágni és visszahajtva levarrni. Ez lenne az akasztó.

Szerintetek?

2012. márc. 7. 18:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tényleg csak 1-2 centi a híja, ne szenvedj a varrással, még a drága, márkás darabok is kb két hét után kinyúlnak, hátha úgy már jó lesz. :D

Kézzel ne ess neki sztem, erősen kell varrni, meg azért az anyag sem vékony.

És én is inkább a pántot cserélném, ha elvágod, nem árt szegni is, és úgy visszahajtani, de az már dupla réteg anyag, és nyomni fog.

2012. márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Először mosd ki a melltartót és nyújtsd a pántot nedvesen. Nem kell más.
2012. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze, csak kis tűvel, apró öltéssel varrj!

Ha nem sikerül, még mindig elviheted a varrónőhöz javíttatni.

2012. márc. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Mentek a zöld kezecskék...
2012. márc. 7. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!