Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Télen konyhát festetni? Hogy...

Télen konyhát festetni? Hogy magyarázzam el neki, hogy ne ilyenkor?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően nincs ezzel baj, ha nem vizes a ház fala, jól be kell fűteni és akkor megszárad. De érvelhetsz azzal, hogy inkább csináljátok nyáron, mert akkor az egyéb kisebb felújításokat is meg tudjátok csinálni egy kosszal.
2012. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Sajna távfűtéses a lakás, s így sincs valami meleg, mert az ablakok szigetelése nem jó :(
2012. jan. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajna távfűtéses a lakás, s így sincs valami meleg, mert az ablakok szigetelése nem jó :(


Másik címről léptem be, de én írtam.

2012. jan. 17. 20:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyáron azért is jobb, mert nyitva lehet hagyni az ablakot, kiszellőzik a festékszag, meg a por. Meg világosabb is van, jobban látni az apróbb hibákat, mint villanyfénynél.Tovább van világos, tovább lehet dolgozni, kevesebb nap alatt kész takarítással együtt.
2012. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondd azt, hogy ha nem tudtok normálisan szellőztetni, akkor hetekig büdös marad a lakás és minden átveszti a szagot.

Pl: ruhák.

2012. jan. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Cseréld le!
2012. jan. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 obetty7 ***** válasza:
Mond neki azt hogy több sorral kell festeni mert csíkos lesz. EZ IGAZ. A férjem festő:)
2012. jan. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2012. jan. 18. 12:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!