Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a teendő egy nap?

Mi a teendő egy nap?

Figyelt kérdés
Én mindennap dolgozom,de olyan napra lennék kiváncsi amikor otthon vagy és háziasszonyok letét éled vagy épp kismama vagy?!:)Akár részletesen is:)
2009. máj. 26. 20:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

terjesztem,de süket fülekre talál.

lustaságból meghíztam,a tevékeny életmód meg jót tesz az egészségemnek. simán csak önző vagyok, nem azért takarítok, meg segítek a házi munkában, mert kell, hanem mert a mozgás szép testet nevel- a szép testtől meg lecsúszik aminek le kell csúsznia :)

vérnyomás 140 / 92

3 éve meg 189/115 !!! szerinted ?

jobb közérzet, nyugodtabb életfelfogás, IDŐBEOSZTÁS !

a lényeg az időbeosztás .

nem a takarításé a hétvége, hanem a pihenésé,a kirándulásé, az alvásé, stb.

szép napot :)

2009. máj. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek! A hétvége nekem is szent! Én is úgy szoktam, hogy pénteken már lenyírom a füvet is, hogy rend legyen a kertben is, bár én azért, hogy a párom jól érezze magát. :) Én ugyanis itthon vagyok , ráérek, ő meg szegény dolgozik egész héten.

Na szép napot neked is!

2009. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
iskola hazajövök takaritás minden nap utána alvás utána mosás indítása kajálás mosogatógép bepakolása utána általában barátaimmal vagyok itthon ennyi a rám eső teendő
2011. máj. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
1/26-kor kelek, 7-re bent vagyok az iskolában, előkészülök az óráimra, tanítok 14.00-ig. Hazautazom, dolgozatot javítok, kertészkedem, család, majd este ismét készülök az óráimra, egyetemre is járok, így tanulok én is kb 0.30-ig. Aztán hamarosan felkelek. Kész robotként élek most végzett kiegészítő képzés miatt. Már nagyon várom a tanév végét.
2011. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

2 kisgyermek van itthon.3éves és 14 hónapos .

3/4 6 kor kelnek a gyerekek.A férjem 1/2 7 kor megy dolgozni.

Kakaó a lányomnak,nekem egy kappuchino.A fiamat átpelenkázom felöltöztetem.Me

gcsinálom az ágyakat.A lányom is öltözik,megcsinálom a

reggelijüket,fésülködés,irány az ovi.

A fiammal elmegyünk boltba,vagy sétálni.Utána beüzemelem a mosógépet,adíg fözök,takarítok,porszívózás,közben a fiam is pakol. :)

Kiterítünk,kinnt adíg a manó homokozik.Ebéd,alvás a fiamnak adíg nekem is nyugi van.

2 re megyek a lányomért az oviba.Itthon uzsonna,odarakom a ferjemnek a vacsorát.Elmegyünk a gyerekekkel játszani,biciklizni,stb....A férjem este 6-7 körül jön haza.Vacsora 7 kor fürdetés a kicsinek 8 kor alvás,a "nagy" még nézheti egy kicsit a tv-t.Majd ö is elalszik Kb.1/2 9 kor.Akkor mondom,hogy hála Istennek mehetek zuhanyozni.Alig várom,hogy eltegyem magam az ágyba....Sajnos még minden álldott éjjel a fiam felébred 4x 5 x.Van hogy többször.Ìgy hulla vagyok........

Mikor több teendö van mikor kevesebb.

Már várom,hogy kicsit vissza mehessek dolgozni,emberek között legyek.Nagyon jó a gyerekekkel,de segítség nélkül az ember besokall.....

2011. máj. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!