Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet eltávolítani a...

Hogyan lehet eltávolítani a vastag korom réteget egy régebbi serpenyőről? Külső részérél.

Figyelt kérdés
Vannak pár régi serpenyőm és hát régen a gáztűzhelyem elég flúgos volt és fokozatosan össze kormolta.Az új gáztűzhely is piszkította de én voltam a hanyag hogy a külső részét mindig csak átmostam és nem súroltam mosogatás közben.Most van mosogatógép, az intenzív programmal próbálkozzak vagy felesleges?
2011. dec. 17. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
:S
2011. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Az nem szedi le. különböző vegyszeres kezelésekkel többre mész. Én kipróbálnám a sósavat.
2011. dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hideg zsíroldóval eltávolítható, de mivel többszörösen rá van égve, azzal is alapos előáztatásra lesz szükség.
2011. dec. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Le kell égetni róla...
2011. dec. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Ma egy éjszakára engedjem tele a mosogatót forró vízzel és áztassam be?Vagy pontosan hogyan csináljam?
2011. dec. 18. 14:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Hideg zsíroldóval fújd be, az maradjon rajta, amíg látszik, hogy már megfolyt a szenny. Utána sika-mika. Valójában annyira fel kell hogy oldja, hogy inkább már csak törölni kell.
2011. dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon rá van égve,akkor lehet,hogy a hideg zsíroldóval nem jön le elsőre. Akkor még egyszer be kell fújnod a zsíroldóval. De feltétlen gumikesztyűben sikáld,mert kimarja a kezedet.

Ha már tiszta lesz,akkor főzés után mindig ecettel mosd el,hogy ne legyen újra koszos.

2011. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Holnap először megpróbálkozok a mosogatógép legerősebb programjával , már ha fellazítja az is nagy segítség akkor is könnyebben szedem le hideg zsíroldóval.
2011. dec. 18. 20:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!