Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mosógépem öblítő tartálya...

A mosógépem öblítő tartálya teljesen be van feketedve. (? )

Figyelt kérdés
Valamilyen trutyi fedi, ami ha nehezen is de lejön. Elképzelhető, hogy emiatt nem érzem az öblítő illatát, csak egy darabig a ruháimon? Talán emiatt nem engedi ki időben, vagy elegendő mennyiségben az öblítőt?
2011. aug. 22. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem tisztítod ki? Vedd ki a tartályt, és áztasd be egy lavórban tömény ecetes vízbe, az leoldja a trutyit. Ha nem kivehető, akkor meg tömény ecetet önts bele, várj vele egy darabig, aztán indíts el üresben egy mosást.
2011. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a trutyi kérlek szépen a besűrűsödött öbítő. És természetesen sikáld ki. Nem is kéne hagyni, hogy ilyen vastag réteget képezzen a tartályon.
2011. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kiszedem és beleteszem a mosogatógépbe. Nagyon szépen kitisztul.
2011. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
nekem fölültöltős whirlpool van 7 éves én még 1x sem takarítottam ki az enyim is ilyen sőt még vízköves is a dobja de kitakarítani nincs időm meg nyitva hagyni sem mert ha jön a tesom meg a lánya akkor beledobál mindent és beesik a dob alá multkor a pici oroszlánom farkát tépte le és dobta bele mikor centrofugált a mosógép akkkor ment át a szivattyún hallani lehetett hogy bedarálta a plüss elefántom farkát utána szemvedett majd végül kinyomta enyimre is ráférne egy tisztítás de én azt vettem észre eggyik ismerősömnek indesit van mindig nyitvahaggya és szétrohad a tetje az enyimen egy szem rozsda sincsen :)
2011. aug. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ha a "trutyi" fekete, akkor az már be is penészedett, konkrét egészségügyi veszélyforrás. A sima tisztítás kevés, használj először penészölőt, mert a spórák bekerülnek (kerültek)a légtérbe.
2011. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!