Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szinte az összes ruhádon...

Szinte az összes ruhádon rajta van, hogy nem lehet mosógépben centrizni? Mit csinálsz velük mosás után?

Figyelt kérdés
Neked is szinte az összes ruhádon rajta van, hogy nem lehet mosógépben centrizni? Mit csinálsz velük mosás után?
2011. júl. 22. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:

jaj hagyd már ezt, a kézzel csavargatás jobban tönkreteszi a ruhát mint a gépi centri.

arra meg sztem senkinek nincs ideje, h 3 napig csöpögjön a víz a ruháiból.

2011. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez már nekem is feltűnt, hogy sokszor a címke szerint nem szabad centrifugázni az adott ruhadarabot, de én nyugodt szívvel kicentrifugázom őket, eddig semmi bajuk nem lett tőle.
2011. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Na, nekem ilyen dillemám nem szokott lenni. Ugyanis nem szoktam a cimkét nézni.:)

Ha ránézésre/fogásra kényesebb anyagról van szó, akkor kézzel kinyomkodom, majd törölközőbe csavarva megnyomkodom, hagyom, hogy a törölköző magába szívja a ruhában levő víz nagyját, majd kiakasztom vállfára.

De ilyen ruhát nem igen használunk. A munkakörünk nem igényli, alapból pedig a kényelmesebb viseletet szeretjük.A férjem "pólós", és én sem szeretem a blúzokat.

2011. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen ruhát nem veszek meg. Alap elvárás, hogy bírja a mosógépben 40 fokon való mosást és a centrizést. Ami nem bírja, azt nem veszem meg, annyit nem ér egy ruha sem, hogy külön szórakozzak vele, nincs végtelen időm sajnos. Kivétel ez alól az estélyi ruhák, azokat évi néhány alkalommal hordom csak, annyi plusz melót megérnek :)
2011. júl. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

első vagyok.

naja, az meg alap, h nem veszek nagyon kényes anyagú ruhákat. persze vannak alkalmi cuccaim, azokat párnahuzatban mosom, de a fene se fog kézzel szenvedni, jobb dolgokra is tudom fordítani az időmet :)


eddig minden ruhám bírta legalább 2-3 évig. egyébiránt pedig kizárólag angol turiból öltözködöm, tehát elvből nem veszek meg ízléstelen, silány kínaiboltos vackokat. amik ugye szétmennek, színt eresztenek 2 mosás után.

2011. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehetőleg én sem veszek ilyet, ha mégis úgy alakul,(volt már)akkor csak kiszivattyúzom a vizet.
2011. júl. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is látom néhány ruhán de nem izgat én belerakom meg kiveszem nehogy már ruhát csavargassak a 21. században nem most jöttem a 6 os busszal....
2011. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!