Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyibe kerül hétköznapi...

Mennyibe kerül hétköznapi szennyest mosodába hordani?

Figyelt kérdés
Budapestre költözünk, és másfél hónapig nem tudjuk felvinni a mosógépünket. Mennyibe kerülne a ruhák tisztítása? Úgy van, mint az amerikai filmekben, hogy magadnak mosod, vagy be kell adni a csomagot és később menni kell érte?
2011. júl. 17. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon messze vagyunk mi Amerikától és a filmektől. Én olyan mosodát nem is tudok, csak tisztítókat,ahol viszont darab áron veszik be a mosnivalót, és pl a fehérneműt nem is hiszem hogy vállalják. Ez pedig így szerintem nagyon drága lenne,szóval szerintem a mosógépet próbáljátok mihamarabb felhozni,vagy amit lehet addig kézzel mosni.
2011. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tetro ***** válasza:
vannak ilyen mosodák nálunk is. budapesten pár darab... de nem tudom mennyibe kerülhet.
2011. júl. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
www.liliomszalon.hu itt 1810 Ft/mosás, plusz 800 Ft a szárítás, ha igényled.
2011. júl. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2011. júl. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a "mosómedvést" már próbáltam. Igaz nem hétköznapi szennyessel. De szerintem a 10 kg-ba beleférsz (900 ft). Ja! Ha ők adnak mosószert és öblítőt akkor + 100 Ft. Úgy működik, hogy beviszed a ruhát, Te berakod a gépbe és a hölgy tudja, hogy mikor jár le a gép és akkorára visszamégy, vagy leülhetsz ott addig. Ahogy Te jónak látod. De sem a berakást, sem a kiszedést nem oldja meg helyetted senki. Ha mondjuk összeszeded a ruhákat, amiket állt. 60°-on mosnál (fehér-színes) dobj hozzá egy színfogó kendőt és már spóroltál is egy mosást.
2011. júl. 18. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!