Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Folyékony mosószer ami engedi...

Folyékony mosószer ami engedi érvényesülni az öblítő illatát is?

Figyelt kérdés
Áttértem a folyékony mosószerre, és szeretnék is ennél maradni. Viszont Ha öblítő nélkül használom, akkor nagyon jó illatuk van a ruháknak, egészen addig amíg meg nem száradnak. De mire a szekrénybe kerülnek, minden illat elmegy belőlük. Elkezdtem újra használni öblítőt is. Az eredmény ugyan az. Annyi különbséggel, hogy így még a mosószer illata sem érződik.:( tudtok ajánlani mosógélt, ami megtartja az illatát még a szekrényben is, vagy pedig nem nyomja el az öblítőét?
2011. jún. 27. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekünk anno volt egy Gorenje mosógépünk, abba bármit önthettél és bármennyit, egyszerűen NEM VOLT öblítőillata, sajnos úgy mosott...

Régebben, amíg port használtál, volt vmi kombináció, ami bejött?

2011. jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Tomi folyékony + fehér Lenor.

Amúgy amelyik mosógépnél kijön az öblítő illata, az mossa ki rendesen a ruhákat.

2011. jún. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

nekem megmarad a szekrényben is a mosószer illat, enyhe ecetes vízzel öblítem.


fekete dreftet használok, tekintve, hogy kb csak sötét vagy fekete ruháink vannak. jól megmarad az illata.

2011. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Tomi-lenor. Korábban is és most is.

Volt illatuk a ruháknak, igaz, hogy nem áradozó, de azért mikor megszagoltam elpakoláskor, éreztem. Most nem. Egy fajta lenor tartotta nálam az illatát, még ha hetekig vagy hónapokig is a szekrényben volt a ruha, csak azt most nem kaptam. Bár folyékonnyal még nem próbáltam azt.

Az jó hír viszont, hogy ez az illatmentesség a mosógépet dicséri:)

2011. jún. 27. 20:02
 5/14 A kérdező kommentje:

Vagy félre értettem, hogy "kijön az öblítő illata"?

A ruhából jön ki, tehát nem érződik, vagy kijön, mint kihanggsúlyozódik, tehát érződik rendesen?:)


A fekete dreftet már több helyen is olvastam, hogy dicsérik.

2011. jún. 27. 20:07
 6/14 anonim ***** válasza:
Yellow&Blue mosódió gél, az illatmentes (van belőle szagosított is). Nem piszkál bele az öblítő illatába, szerencsére.
2011. jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Először értetted jól! :)

Kijön, azaz nem marad a ruhában.

Lehet hogy az adagolással van baj? Mekkora töltet, és mennyit adsz hozzá mosószerből és öblítőből?

2011. jún. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A mosódió gél nem szürkíti a ruhákat? Csak mert itt olvastam már ilyet is.


Nincsennek nagyon szennyeződött ruháink, tehát nem sok mosószerrel mosok, viszont az öblítőt tele öntöm. Igaz hígítva, kb. három literre.

2011. jún. 27. 20:53
 9/14 anonim ***** válasza:

Én 1 kupak mosószert teszek 6kg ruhához, és 1 kupak öblítőt.

Ez a normál használatú ruhákra vonatkozik, és mindig nagyon illatosak így is, mindenki mondja, hogy jó illat van tőle a lakásban.

2011. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
asszem alidl ben lehet venni illatnélküli mosógélt nekem felültöltős whirlpoolom van folyékony arielt és fehér lenort használok az adagolón van az ábra hogy folyékony mosószerből mennyi a max meg a porból és én áltaában a max alá öntöm ez kb 120 ml és rendesen kimossa a ruháimat mert érzem az öblítőt de ha sok mosószert kell bele raknom és full megtömtem akkor rányomom az intenzív öblítést lehet túl sokat teszel bele
2011. jún. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!