Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel lehet kimosni a ruhabol...

Mivel lehet kimosni a ruhabol a Diesel-t Benzin-t?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 08:37
 1/3 D.O.81 ***** válasza:
43%

A benzin az nyom nélkül elpárolog, legalábbis én ezt tapasztaltam, bár a gázolajnak kicsit több időre van szüksége, szerintem a mezei mosás kiszedi mezei mosószerrel, hacsak nem valami keverékkel sikerült lefröcskölni magadat...


Üdv!

2011. jún. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
És ha ezek nem válnak be, akkor van egy házi praktika. Veszel egy langyos ecetes ollót és... :D
2011. jún. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is bocsi, dízelt, benzint. Így kell írni, ne haragudj, de nagyon szúrta a szemem.

Egyébként sehogy ne mosd őket. A legokosabb, ha nem is teszel rá semmilyen szert, ugyanis magukban elpárolognak, de ha sikerül valami moshatatlan vegyületet csinálnod, akkor már tényleg csak az ecetes olló segíthet.

Várj egy-két napot, meglátod, hogy alakul. Természetesen szabadtéren legyen a ruha addig!

2011. jún. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!