Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen fehérítő/fertőtlenítősz...

Milyen fehérítő/fertőtlenítőszer van még a Domestoson, A Flóraszepten és a Cloroxon kívül?

Figyelt kérdés
Ugyanis ezeknek a gyártói állatkísérleteket végeznek, ami szerintem durva, tekintve, hogy ezek a szerek mindennemű szerves vegyületet szétroncsolnak.
2011. jún. 9. 18:08
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
Kedves 19.04 válaszoló!Melyik Lidl W5 termékre gondoltál? Por vagy folyékony formájú?Esetleg ára? Köszi a válaszod.
2011. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
31%
Úr isten!!!!Te mindent elhiszel amit az interneten olvasol?????
2011. jún. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Ha tetszik, ha nem, ahhoz, hogy egy termékről kiderüljön a hatása, mellékhatása, stb ,még nem találtak ki más próbát, mint a kísérleteket. Emberen nyilván nem lehet, így marad az állatokon való tesztelés.Bár a gyógyszereket pl végső stádiumban embereken is tesztelik. Nagyon sokan vállalják külföldön is, némi pénzért.
2011. jún. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Rengeteg egyéb módszerrel helyettesíthető az állatkísérlet. Például szimulációval, emberi szöveten való kísérletezéssel, és még sorolhatnám. Az állatkísérlet egy nagyon ódivatú, erkölcstelen dolog, szerintem. Az elmúlt években nagyon sok alternatív módszert szabadalmaztattak, amellyel ezt a módszert helyettesíteni lehetne.

Mindent elhiszek-e, amit az interneten olvasok? Nem, egyáltalán nem. Mire gondolsz, kérlek?

2011. jún. 10. 13:13
 25/28 anonim ***** válasza:
Én, ha fehéret mosok, mindig rakok egy fél citromot a gépbe. Levestül, héjastúl. Felér egy erős fehérítővel. Anyukám beszürkült csipkefüggönyeit is ezzel varázsoltam újra hófehérré. Ráadásul még az illata is isteni lesz. :)
2011. jún. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

8.32-es

Köszi, jól hangzik, kipróbálom még ma!

2011. jún. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Én is köszi:)
2011. jún. 11. 15:17
 28/28 ekeke ***** válasza:
Lobbizz az emberkísérletekért.
2011. júl. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!