Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosogatógép tablettát...

Milyen mosogatógép tablettát vegyek?

Figyelt kérdés
vagy esetleg port, gélt előre is köszi
2011. máj. 31. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szia! én kipróbáltam a legdrágábbtól a legolcsóbbig, de esküszöm a LIDL-ben kapható nagyon jó! ugyanolyan jó mint a somat! olcsó is:) és ugyanott vettem öblítőt és sót is. W5 márkájú, párszáz ft, nem többezer.
2011. máj. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Évente egyszer a tisztítófolyadékkal is mosd át a gépedet! Én is a legolcsóbbat veszem, tökéletesen elegendő.
2011. máj. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a pont jár mindenkinek várok még válaszokat köszíí
2011. máj. 31. 21:49
 4/12 anonim ***** válasza:
Én most vettem Aldist, Alio, legalapabb. Szerintem szebben mosogat, mint a Lidl-s és árban ugyanannyi. Még regenerálósót teszek a gépbe, mert nagyon kemény a vizünk.
2011. máj. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szintén kipróbáltam mindent, de nekem is a Lidl-ben kapható W5 tabletta jött be, felér bármelyik márkással és az ára sokkal kedvezőbb!!
2011. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
na somatot vettem 100 darabost a müllerben 2.000 ért köszi a válaszokat de ha elfogy áttérek a lidl-s re a pont jár mindenkinek
2011. jún. 2. 23:00
 7/12 LN09 ***** válasza:

Én Calgonit finish tbl.-át használok, az öblítő az Tescos, a nevét most nem tudom fejből, a só szintén Calgonitos. Általában akkor szoktam venni, ha épp akciós, és akkor sokáig kitart. Van amikor ajándékba adnak hozzá géptisztítót vagy illatosítót.

Egyszer vettem Tescos tbl.-át, sose többet. Rondák lettek az edények, lábosok, tányérok, elosztogattam ( a tbl.-ákat ). De ezt a Lidl-s tbl.-át kipróbálom én is :D

2011. jún. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 LN09 ***** válasza:
Jah, Somatot is vettem 1x, az is teljesen jó volt.
2011. jún. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
az igen én egyszer vettem a 100 ft os ban 300 ft volt 30 darab tabi és akkor még nem volt felujitva a lakás hanem még szabadonálló volt a mosogatógép és nem olvadt el rendesen elmattultak az edényeim és tudod van a cső ott hátul és abba belerakódott eldugult meg am is 6 éves volt a gép és az eröködéstől leégett a tekercs utána megtekercseltettük de olyan gyenge volt hogy az aljából a köszt verte fel a felsőbe nagyon sajnáltam azt a gépet de el kellett tőle búcsúznom a mostani whirlpool az előző ariston anyukkáméké is whirlpool és ők úgy jártak 1 x hogy vettek ilyen mosogatóport és olyan volt mintha kőpor lett volna és az üveg is fehér lett meg a gép is na akkor utána a gépet átmosták egymás után 3 géppucolóval és igy megmenekült a gép de nagyon oda kell vigyelni még a szagukra is ezek után már kiakadtam de a lidl s et kiprobálom az 100
2011. jún. 3. 10:01
 10/12 LN09 ***** válasza:

Jah, nem biztos, hogy mindig az olcsó a jó :S Ki kell fogni. Neked hány terítékes a géped?


Csak azért mert amikor mi vettük akkor az egyetlen db 15 terítékest vettük meg. Azóta sem tudok róla, hogy bármely cég gyártott volna 15 terítékes gépet. Senki nem hiszi el, hogy 15 terítékes gépem van, pedig nem hazudok.

2011. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!