Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lehetséges, hogy ettől hibásod...

Lehetséges, hogy ettől hibásodott meg a szárítógép?

Figyelt kérdés

Volt egy kb. egy-két másodperces áramszünet, tehát elment az áram, és szinte abban a pillanatban vissza is jött, épp gép előtt ültem, olyan volt, mintha kihúztam vna a gépet, és azonnal visszadugtam vna a dugvillát, mindegy nem ez a kérdés lényege, hanem hogy az említett áramszünet közben ment a szárítógép is, viszont a történés óta elvileg ugyanúgy működik, be lehet kapcsolni, elindítani, forgatja is a ruhát stb., viszont a ruhát nem szárítja, még ha a makszimális időre /120 perc/ is állítom ba, akkor is úgy jönnek ki a ruhák, mint amikor betettem őket, nedvesen.

Lehetséges, hogy ez a pillanatnyi áramszünet okozta a gép meghibásodását?


Köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 7. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztosan, igen ! Túlfeszültséget kapott és tönkrement az egész. Legközelebb túlfeszültség elleni, elosztót vegyél :(


R.I.P PC

2011. máj. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lisa te megint mi a szarról beszélsz??? milyen PC?


kérdező, hívj szerelőt! nyilván valami történt az elektronikával az áramszünet miatt, ami miatt nem melegít

2011. máj. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. nekem a mosógépem ment gajra mert túlfeszültség keletkezett ingadozott az áram és ez elég volt neki és elromlott!!! hívj szerelőt
2011. máj. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom M.O.-on hogy van, de itt ha tulfeszultseg volt, szerelo irasban adja, ezert ment tonkre a haztartasigep, akkor beadhatod a villanyszolgaltatonak a panaszt, megjavitatjak vagy ujat kaphaatsz helyebe. Ha van biztositasod, ott is tudsz karteritest kerni.
2011. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

OZ-nak, te hol élsz ? Megyek oda ! Honnan tod bizonyítani hogy ők okozták a túlfeszt ? Rád fognak mindent ! :(


Elolvastam számítógépnek a szárítógépet :D Tök mind 1 ! Sok volt a bólé, amúgy a hiba ugyanaz

2011. máj. 8. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell annyira bizonyitani. Felhivod az aram szolgaltatot, datummal, problemaddal a kezedbe, kitoltesz egy papirt, bizonyiteknak a szerelo leirja eszrevetelet, es kb ket het, megoldjak a problemadat.

Megtortent velem, bepanikoltam, felhivtam a managert, hogy most mi van, elment az aram, most vettem uj TV, szsamitogepet, mi van ha ezek bedogolnek. Elmondta nagyon szivelyesen hogy mi a teendo. Nemsokara ra, baratnommel megtortent, hogy tonkrement egy gep, montam mit csinaljon, es ket het mulva kapott egy ujat. Azt fenn tartjak, hogy valaszthatnak az olcsobb megoldasbol. Javitas vagy uj cucc.

Megprobalhatsz karteritest a biztositotol is, de elmondjak ugyanezt, menj az aramszolgaltatohoz.

Hol elek? Ausztralia, de itt sem tudja mindenki hogy ilyen karterito ut letezik.

2011. máj. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!