Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan mossan a pokrócot úgy,...

Hogyan mossan a pokrócot úgy, hogy ne álljanak össze kis csomókba a szőrei?

Figyelt kérdés
Lehet nem jól fogalmaztam meg, de remélem érthető mire akadok kilyukadni :)
2011. ápr. 13. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen pokróc az, amelyiknek szőrei vannak?? Talán szőnyegre gondolsz?

Akkor valami műanyag kefével keféld át, hogy ne álljon össze.

2011. ápr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ágytakaró, elég nagy méretű, lehet, hogy plüssnek mondják?? Nálunk pokróc. A babáknak a babakocsiba szoktak ilyet betenni, csak persze kisebb méretben.:)
2011. ápr. 13. 12:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, hogy pléd! És bolyhosodik!


Ez ellen szerintem nincs megoldás. Kézzel mosni nem leányálom, ha pedig az ember egyszer beteszi a gépbe, akkor ez van.

Esetleg miután kimostad és kicentrifugáztad, utána valakivel fogd meg és jó erősen rázzátok ki. De amik annyira összebolyhosodtak, azok nem lesznek már szépek.

Esetleg műanyag kefével végigmehetsz rajta, de attól meg csak kopik és vékonyabb lesz, ahogy kiszedi a kócokat.

2011. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! Lehet megpróbálom valamivel átkefélni óvatosan majd, aztán meglátjuk milyen lesz. Azért reméltem meg lehet őrizni ezt a puhaságát, nem szeretem amikor idővel sprőd lesz az anyag.
2011. ápr. 14. 08:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mosógépben szoktam mosni gyapjúprogrammal, gyapjúmosószerrel vagy samponnal. Eddig mindig elégedett voltam a végeredménnyel, a kézzel mosható pulcsikat is így szoktam.
2011. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!