Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel takaríthatnám ki a...

Mivel takaríthatnám ki a kádam, hogy ismét fehér legyen?

Figyelt kérdés

Próbáltam a Cillit Banget de attól csak csíkos lett.

Ja ez a tipikus panel lakásos kád.


2009. febr. 23. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha régi öntvény kád akkor valószínű, hogy már kopott és azért szürkül. Ebben az esetben már semmi nem fog segíteni sajnos. Újra lehet zománcoztatni, pár ezer forintért, ha nem szeretnél most teljes felújítást, hisz egy kádcsere azzal jár. Viszont a zománcozás nem tartós, egy idő után lepattogzik.

Viszont ha nem túl régi a kád és nem a kopottsága miatt szürkült meg, akkor próbáld meg az ecetet.

2009. febr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Most láttam a Piszok kommandóban (Viasat3): ha foltos, akkor megpróbálhatod habkővel (de csak igazival) leradírozni, állítólag még meg sem karcolja.
2009. febr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
igen a habkővel vigyázz, mert sok a "mű" és karcos lesz, én mindig ecettel csinálom, vagy hívj kádfényezőt.
2009. febr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Nem tudom milyen a kádad.Nekem viszonylag új ( 3 éves )és a víztől mindig sárga lesz.Én a Domestos Zéró-t használom jól átdörzsölöm vele hagyom állni min.fél órát és nagyon szép fehér lesz.
2009. febr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nekem a Florasept is bevált, bespriccelem a kádat vele, szivaccsal szétkenem, hagyom állni, majd lemosom, szép fehér lesz. Nekem régi panel lakásban szokásos kádam van.
2009. febr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam a habkövet ( piszokkommandósat ), hát valami gyönyörűen le lehet dörgölni a vízkövet, a rozsdát, és a csempét is. Tényleg nem karcol.
2009. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vízkőoldot senki sem probálta az nekem olyan széppé tette a kádamat hogy megszólal persze ez után ajánohogy NAGYON JÓL ÖBLITD KI SŐT HA VAN MÉG SÚROLD ÁT VALAMI MÁSSAL IS VALAMI GYENGÉB TISZTITOVAL:) CIFF..STBB..
2009. márc. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sósav. Az mindent leszed, én mindenre azt használok. Csak vigyázz, ne nagyon szívd be a gőzét, mert a végén kilyukad a tüdőd :D
2009. júl. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!