Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mikrót mivel szoktátok...

A mikrót mivel szoktátok takarítani belülről? Nekem ilyen krómos a mikróm és minden meglátszik rajta sajna.

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Létezik inox felületű készülékekhez tisztítószer.Ezzel nem karcolod össze.Én az AUCHAN-ban láttam,de gondolom máshol is van.
2009. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

praktikus tanács:


lehet kapni, néhány száz forintért, műanyag búrát, azzal le lehet takrni azt amit éppen melegítesz, akkor ki sem akar száradni a kaja, és a mikró belseje sem lesz koszos.

2009. febr. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a belseje koszos arra a leghatásosabb, ha egy tál vízbe raksz bőven citromlevet és ezt felforralod benne. A forró gőz szépen oldja a zsírpöttyöket, a citromlé pedig szagtalanít.
2009. febr. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is az utolsó megoldást alkalmazom, ha elfelejtem rárakni a kajára azt a bizonyos műanyag védőt. Ez utóbbit a százas boltban lehet kapni. Ne költs feleslegesen több száz ft-t inoxos szarokra, mert egyrészt nem jók ( legalábbis nem jobb mint akármelyik másik noname cucc, ami tizedannyiba kerül, én már teszteltem és bizonyítottam) másrészt szinte mindent meg lehet oldani házi szerekkel.
2009. febr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
jók a leírt házi módszerek de ha nagyon zsíros, akkor a hideg zsíroldó nagyon jó, tényleg két perc állásisdő után simán le lehete törölni a ráégett kövületet is, igaz 750 forint, de nekem már három éve még mindig van benne. well done st. moritz- ez áll a flakonon a sütőajtóra is jó ( belülről, ) és a cserépkályha ajtajáról is lekapja a kormot.( hátha más olvasónak pont az a gondja)
2009. febr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!