Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Valaki vásárolt-e már Spin &...

Valaki vásárolt-e már Spin & GO felmosó szettet, Mi a tapasztalatotok megéri-e az árát? Tényleg olyankönnyű vele dolgozni, mint a reklámban.

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 12:02
 1/3 anonim válasza:

Szia! Nekem volt, NAGYON JÓ, de ha forogatod csavarás közben kicsit kifröcsköl a víz. Van -kb. ugyan olyan áron-egy másik, - Speedy Mop. Ez már zárt részben forog és nem fröcsizik. Arról nem beszélve, hogy ebben a rongyot is ki lehet mosni, úgy, hogy nem nyúlsz hozzá. Nézd meg a neten.

N a g y o n jó! Remélem tudtam segíteni.

2011. febr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kataneni válasza:

Nekem van, nagyon meg vagyok vele elégedve.

Főleg ha jó habos vizet csinálsz, hatásosabb (olcsó shamponnal is szoktam használni)

Egy dologra kell vigyázni, ha öntöd kifelé a vizet, kicsit fogd le a pedált, nem csapódjon le.

6 hónap garancia van rá, egyszer már cseréltem (wsteleshopos)

Azt moondták ne oldalról lépjek a pedálra, hanem szemközt álljak vele, és akkor nem romlik el

Oda nem adnám semmiért

Most olcsóbb mopra vadászok, mert a teleshopos elég drága

2011. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem is volt, imádtam. Nagyon könnyű vele dolgozni, valóban, szinte mindent le lehet vele mosni. Én még kocsi mosásra is használtam.

Sajnos a jótállási idő lejárta után eltört a szár egy része, pontosabban, amit a mophoz kell csatlakoztatni. több mint 5 ezer ft-ért tudtam hozzá rendelni. De ez csak az azaz egy darabka volt, ami a mophoz tartozik.

Aztán most már kb. 15 hónapos használat után bedöglött a pedál is. Próbáltuk megszerelni, de a rugó ment tönkre, ami sajna zárt részben van, s ezért nem lehet cserélni.

2011. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!