Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van valamelyikőtöknek olyan...

Van valamelyikőtöknek olyan szöszhengere amelyiket le kell mosni és nem letépkedni róla a csíkokat?

Figyelt kérdés
Eddig remekül működött: szöszölés, lemosás, száradás után újra lehetett használni. Most elővettem, nem ragacsos. Hiába mostam le megint, nem ragacsosodik vissza. Van valami tippetek, hogy mit lehetne vele csinálni, hogy újból működjön?
2011. febr. 13. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem eddig tartott. Lehet újat venni.
2011. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meghalt. Szegény szöszhenger :((
2011. febr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is ettől tartottam, hogy végetért a földi pályafutása.

Csak pont akkor, amikor szükségem lenne rá, és nem tudom pótolni.

Már csak egy reményem maradt, Uri Gellerre gondolok, erősen koncentrálok a szöszhengerre, és azt mondom "múkodj" Hátha ez még segíthet rajta.

Azért köszi a válaszokat.

2011. febr. 13. 17:38
 4/6 anonim válasza:
Hát ezen könnyesre röhögtem magam! Szöszhenger XD
2011. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát utolsó, nem vagy egy gyakorló háziasszony.
2011. febr. 14. 10:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam vele, de nekem macerás is volt. Inkább az öntapadósat veszem azóta, de abból is van, amelyik nem olyan jó, szinte alig tapad. És a legfelső réteget nem érdemes lehúzni, mert akkor ha kiszárad, már nem tapad annyira. Szóval én a teli, szöszös réteggel rakom el. Igaz nem szép így.
2011. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!