Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy kell vasalni?

Hogy kell vasalni?

Figyelt kérdés

Inget leginkabb, meg agynemuhuzatot.

Az ingben mindig marad egy vasalt gyurodes, az agynemuhuzat meg vasalas kozben lelog a vasalodeszkarol es tiszta kosz lesz...


2009. febr. 11. 01:45
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Az inget nem tudom így elmondani. Én a hát részénél kezdem, a varrott részt felhúzom és levasalom, majd a két ujját, figyelve, hogy csak egy éle legyen. Erősen rányomva a vasalót, hogy nem mozduljon be az ing ujja. Ing anyagától függően, jó meleg fokozattal (persze nem selyeminget). Utána pedig fonákán szoktam a belső oldalát és a hátát. Én magamra szoktam több inget vasalni, a férjem nem hord gyakran. Az ágynemű elkerülhetetlen, hogy lelógjon a földre. Én félbehajtva szoktam vasalni a paplanhuzatot, jó forró vasalóval max. gőzzel. (persze itt is ha szatén a huzat nem szabad forró vasalót alkalmazni, én a hagyományos pamut huzatok híve vagyok), hajtogatom, és így minden hajtás után a másik oldala vasalódik. Nálam nem lesz koszos, ha leér a földre.
2009. febr. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak vicc, de komolyan is veheted: először takaríts ki, mielőtt hozzákezdesz vasalni ... :-)) egy tiszta lakásban hogy lenne koszos a földön bármi?

Az ingvasalás technikáját tökéletesen leírta az előttem szóló.

2009. febr. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon szeretem a youtube "how to.." videókat


pl: hogyan vasaljunk inget:

http://www.youtube.com/watch?v=xkdKZHdMQGU

2009. febr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Wowwww :)

De kiralyak vagytok!

Koszi mindenkinek!!!!!

Kedves 2. valaszolo: :D !

Amugy nalam se kosz nincs, se nem vasalok agynemut, hanem egy baratomeknak gyerekei hazajottek kulfoldrol es hogy egy kicsit egyutt lehessenek egyik nap atmentem hozzajuk takaritani+fozni, es akkor szembesultem a helyzettel, hogy vagy 20ing+egynemu....igaz megoldottam, de gondoltam megkerdezem itt, hogy legkozelebb ne legyen panik!!!

Koszi mindenkinek, tovabbi jo vasalast!:D

Udv

2009. febr. 12. 00:35
 5/5 csodafarkas válasza:
0%

Attila! Úgy kő vasalni, hogy szólsz a zasszonynak oszt az kivasal!


Kintlévőségek bevasalásáról és a beton vasalásáról később...

2011. nov. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!