Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy lehet a mosogatót helyreh...

Hogy lehet a mosogatót helyrehozni, miután Cillit megmarta?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Mosogatószer, fémszivacs, sok-sok súrolás. Le kell csiszolnod a megmart réteget. De ha van megfelelő szerszámotok, pl. fúróra szerelhető fém körkefe (mint ez: [link]

akkor azzal is nekieshetsz, kicsit gyorsabb, mint kézzel :D ha utána fel is polírozod, szebb lesz, mint újkorában. Csak vigyázz, csak annyit csiszolj le, amennyit muszáj, nehogy kilyukadjon.

És legközelebb ne használj ilyen erős vegyszereket :)

2011. jan. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem én használtam, de köszi a tanácsot. ecet vagy ilyesmi nem segit, valami tisztitószerre gondoltam
2011. jan. 31. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel magában a fémben keletkezett kár, ezt semmilyen tisztítószer nem hozza le. Kb. olyan, mintha egy cigicsikk kiégette volna az asztalt - nem tudod lemosni, csak lecsiszolni. Persze próbálkozhatsz, de eleve kudarcra van ítélve. Tapasztalatból írok, nálunk is az okos takarítónő ráöntötte a mosogatóra, aztán úgy hagyta :S de szépen lejött :)

Persze fognak itt javasolni mindent, ecet, citromlé, szódabikarbóna (bár ez annyira nem nagy hülyeség, mert súrolószer, csak s nem elég erős, soha nem végzel vele), talán még a szavót is :D de felesleges idő-, energia- és pénzpocsékolás.

2011. jan. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is igy jártam.A csaptelepet nyakon öntöttem háztartási vizkőoldóval,az egész fényes felületet szépen lemarta.Semmivel sem tudtam eltüntetni azóta sem.
2011. jan. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igy van egyetértek a hozzászólókkal. gyüjteni kell egy ujj csapra ha zavaró a látvány
2011. febr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!