Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Clatronik eszpresso kávéfözön...

Clatronik eszpresso kávéfözön valamiért nem jön ki a víz valami ötlet?

Figyelt kérdés

Ma vettem használtan...A gözölöje jó.A tejet felhabosította.Sajna a kávé nem jött le..Vagy én csinálok valamit rosszul....

van bekapcsológomb,egy göz gomb és egy pumpa.Az ok,ha habosítani akarok,benyomom a gözt,miközben bevan kapcsolva a fözö...

De a kávéhoz??

Próbáltam,hogy benyomom a pumpa gombot,nem csina´lt semmit...

Tudna valaki segíteni??


2009. jan. 24. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Mi karácsonyra kaptunk egy új eszpresszo kávéfözöt!És még aznap mikor kávét föztünk vele egy apróbb "durranást" hallottunk!Nem is nagyon foglalkoztunk vele!Aztán másnap szintén kávét akartunk fözni és nem fölt le!Ki vizkötelenitettünk de semmi!Aztán Párom megnézte és kiderült hogy a teteje amit rácsavarsz egy ici picit el van repedve!És ott jött ki alig láthatóan a viz göz formájában ezért nem fölt le!

Nézzétek meg!!!!

2009. jan. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elsö vagyok :)


Még esetleg próbáld meg ki vizköteleniteni!A régi több éves kávé fözönk csinálta azt hogy 1-2 hetente nem fölt le mert vizköves volt!

2009. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
A vízkőtelenítés szerintem is segíthet.20%-os ecetet használj.Az a tuti.
2009. jan. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mst már a káve´lefö,csak a gözölö nem megy.....
2009. jan. 25. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!