Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Egy kolcsonkert cuccot leontot...

Egy kolcsonkert cuccot leontottem kaveval! Mit tehetnek, mert cifra dologrol van szo?

Figyelt kérdés
Kolcsonkertem egy villamos hatmelegitot (tudjatok olyan mint egy pokroc,csak tele van villanyszalakkal) es persze leontottem kaveval. A baj,ugyanis h akitol kolcsonkertem kulon sorozatosan felhivta a figyelmemet arra h nehogy viz keruljon ra,mert akkor elromlik. hogy szedjem ki belole h ne maradjon folt,es minel szarazabb valamivel h rontani se rontsam el? Kerlek segitsetek! Koszi szepen. (es kerlek ne azzal kezdjetek h ugyetlen vagyok,ezzel en is tisztaban vagyok :) )
2010. nov. 25. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát vagy veszel egy újat neki, vagy odaállsz elé és nagy bocsánat kérések közepette elmondod neki, hogy milyen béna voltál:(
2010. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg beszórni szódabikarbónával, és azzal dörzsöld meg, hátha kiszedi.
2010. nov. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én még mindig a Vanishban bíznék, befújnám, hagynám állni, és szivaccsal egy idő után dörzsölném, vizet pedig nem használnék. egy próbát megér, rosszabb nem lesz a helyzet.
2010. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És nem lett zárlatos...? Én inkább vennék egy újat és bocsánatot kérnék, tökéletesen jóvátenni nem tudod, csak teljesen tönkretenni esetleg.
2010. nov. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!