Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy tisztítsam ki nagy...

Hogy tisztítsam ki nagy szőnyegből a sárfoltot? A vanish nem működik!

Figyelt kérdés
A folyosón egy szürke futószőnyeg van, amit nyáron szépen ki tudok sikálni, mert jó idő van hamar megszárad, de ilyenkor annyira nem vizesítem át ugye. Vanish szőnyegtiszítóval sikálom állandóan, mint az őrültek, ahogy írva van, beken habosít vár habosít vár porszívó. De nem szedi ki a foltot, inkább csak elmaszatolja. Nagyon csúnya, én meg már idegbajt kapok ha meglátom apámat amint cipővel rálép!
2010. nov. 19. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Porszívózás után puha kefével,ecettel tisztísd ki. Nem fogja átáztatni, a szaga pedig ha szellőztetsz,gyorsan elmegy. Porszívózás előtt hagyd a sarat megszáradni.
2010. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hypoval
2010. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A hypo nem szedi ki a szőnyeg színét is?

Hagyom megszáradni, ne úgy képzeljétek el, hogy ilyen sárdarabkák, inkább ilyen barnás folt a szürke szőnyegen a sok sok első lépéstől a lakásban.

2010. nov. 19. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Amway szőnyeg- és kárpittisztító samponnal.


A Vanish nem csoda, hogy kakát sem ért. Egy undorító állatkisérletes cég gagyi terméke.

Az ecet nem csak a sárfoltot fogja kiszedni, hanem a szőnyeget is tőnkreteszi, akárcsak a hipó.

2010. nov. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A hipó valóban kiveszi a szőnyeg színét, az ecettől pedig újra olyan lesz,mint régen. Az Amwey-termékek drágák,de semmire sem jók. Kipróbáltam ezért tudom. Évek óta minden kárpitos dolgot csak ecettel tisztítok.

Próbáld ki egy kis darabon,és rájössz,hogy igazam van.

2010. nov. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!