Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lenor illatgyöngyöt hogy kell...

Lenor illatgyöngyöt hogy kell használni, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Vettem ilyet kipróbálásnak. Ha beleszagolok a flakonba, tetszik az illata. Ahogy rá volt írva, először az üres dobba szórtam. 1/3-3 kupaknyit ír a leirat. Én egy kupakniyt raktam. Utána mentek rá a ruhák. Persil folyékony mosószer, Coccolino öbítő, szokásos napi programot elindítottam.

Nem állítom, hogy semmi illatot nem érzek a ruhákon, de csak nagyon enyhén. Valahogy intenzívebbre számítottam. Mit csináltam rosszul?

Több kellett volna a gépbe? Mert akkor vizsont nagyon nem éri meg ezt megvenni. 2000Ft fölött van a kis flakon. Ha 3 kupaknyit is beleszórok egyszerre, akkor jó ha 5 mosásig kitart. Nagyon nem gazdaságos.

Valaki használ ilyet? Hogy szokta használni?


okt. 15. 20:03
 1/2 A kérdező kommentje:
Hahó! Ez ennyire komplikált kérdés?! :O
tegnap 11:32
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Tök felesleges pénzkidobás, a baromságot adják el, és még van is aki megveszi. Egyébként nagyon intenzív az illata, lehet hogy a te nóziddal van baj, de a persil és a coccolino is nagyon finom illatos és örülj hogy ilyen minőségi mosószert meg tudsz venni, szerintem ezekhez nem feltétlenül szükséges illatgyöngy. Én a legolcsóbb spar budget mosószert használom, no öblítő, vagy valami noname esetleg, de abból is 7x szeres higításban max egy evőkanálnyit.

Egyébként is rákot okoz ez a rengeteg kemikália nem érdemes használni arról nem is beszélve mennyi pénzt spórol meg vele az ember.

tegnap 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!