Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Sima szappannal is elegendő...

Sima szappannal is elegendő egy műanyag wcülőket fertőtleníteni?

Figyelt kérdés

Nem azeretnék aggressziv vegyszereket használni erre a celra hanem olyat amitől nem lesu bajo ha rosszul csinálom vagy ha rákerül a bőrömre.


Aki nem használ vegyszert mit használ helyette?

Kézmosó szappant, mowogatószert (nem folyekony)használtok erre, akinek szinten műanyag ülökeje van?



tegnap 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem eleg hisz nem fertőtlenít. Domestos, flóraszept, hipó.

Használj kesztyűt

tegnap 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sose hypoztam, domesztoszoztam az ülőkèt. Igaz nem fertőtlenít.

De a nagywc után sem fertőtleníted a fenekedet, a kezeddel mindent tapperolsz, oda is "csak" szappant használsz.

A steril felületen gyorsan szaporodnak a baktèriumok. Sztem senki sem fertőtleníti agyba főbe az ülőkèt, ergo nem attól szedsz össze valamit, pláne otthon.

tegnap 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tisztíthatod sima szappannal, mosogatószerrel is, de az nem fertőtlenít, csak tisztít.

Ha nem akarsz hipózni vagy ugyanilyen hipó tartalmú más anyagot használni pl. Domestos-t, akkor vegyél fertőtlenítő törlőkendőt!

A DM-nek a denkmites törlőkendője olcsó és jó. Én ezt szeretem. De használhatsz alkoholos felületfertőtlenítőt is sokféle van mindkét változatból.

[link]

[link]

[link]

tegnap 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!