Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vettem egy felmosót ami külön...

Vettem egy felmosót ami külön választja a koszos ès a tiszta vizet. Hogy kell használni, hogy vizes legyen a mop?

Figyelt kérdés

Lehet èn vagyok bèna de hiába nyomom tekerem közben nem lesz vizes a mopfej?

Van valami praktika erre, hogy kell használni?


ma 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valami áterésröl van szó!
ma 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó tartályba tetted a vizet?

Csak hosszába bele kell "mártani".

ma 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez nègyzet alakú,igen ott van elvileg a szelep is meg a lyukak ahol fel kellene jönnie e a víznek ahol nyomom de nem jön semmi.
ma 19:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Oldja ki a nyélen lévő zárat a pörgőszerkezet használatához! Töltse meg a belső rekeszt vízzel úgy, hogy tiszta vagy felmosószeres vizet önt a vödör sarkán található nyíláson keresztül.


Használat előtt győződjön meg róla, hogy a belső rekesz fedele szorosan zárva van!



Helyezze a felmosófejet a belső tartályra, majd mozgassa fel és le a nyelet a felmosó pörgetéséhez és hagyja, hogy a tisztítási folyamat megkezdődjön. A felmosó forgása vákuumot képez, a centrifugális erőnek köszönhetően a mopból kinyert koszos víz a külső tartályba kerül, míg a belső tartály teteje megakadályozza a tiszta víz beszennyeződését.


Ahogy a mop forog, a tiszta víz szintje megemelkedik és benedvesíti a mopot, miközben az a fedelén lévő tisztítókefe segítségével megtisztul. Folytassa a csavarást amíg a mop el nem éri a kívánt nedvességtartalmat.​

ma 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm, nem volt felnyitva a zár a nyelèn ezért nem volt jó.
ma 19:58

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!