Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel lehet pelenka stb...

Mivel lehet pelenka stb szagot takaritani?

Figyelt kérdés

Kaptunk egy használt szőnyeget. Elkezdten fertőtlenitő habbal tisztogatni. A rongyot a csapban mostam csavartam ki mindig, aztán ami lavorban volt viz ehhez, a wc be öntöttem ki.


Ekkor derült ki hogy a használt szőnyeg pisitől es ilyenektől bűzlik, belepte az egész szobát is a szag.


A szőnyeg ki lett dobva, felmosva utána kétszer is, fertőtlenitővel is, a csap és wc szintén.


Ettől függetlenul még mindig büdös a ház, a fürdőszoba is!

Gondolom a lefolyókból is árad vissza a szag. Pedig már nem egy fertőtlenítőt forróvizet is öntöttem rá, a wc is le van húzva 20 szor is.


Mivel essek neki az egész lakásnak ami aztán lehoz lemar mindent végre?


ma 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Annak ki kell szellőzni inkább a levegőből. Ennyi leöntès burogatas, sikálás után már biztosan eltűnt. Inkább csak te èrzed.
ma 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szetintem nem csak a levegőb3n van ez.

Azzal a lendülettel ahogy hazaérek, fordulnék is ki a házbol..

Vmi cillit banges megoldason gondolkilozok de csak zsíroldókat látok tőle meg furdő/kerámia takarító sprayket.

ma 08:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Alapos szelloztetes.

Es tenyleg nagy esellyel csak bekepzeled

ma 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert erős maró anyagot veszel, attól mèg nem tűnik el a szag, csak te fogsz fuldokolni takarításnál, ès nem ez jelenti a tisztaságot, hogy óràkig kiköpöd a tüdődet a maró gőztől. Ès nem is egy átható fertőtlenítő szag.

Vegyèl egy ecetes tisztítót. Az ecet szagtalanít, tisztításhoz való anyagok is vannak benne(szèpen tisztít).

ma 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szellőztess sokáig. Ez sem rosszabb mintha wc után kell szellőztetni. A szifonokon nem jön vissza semijen szag. Annak az a szerepe, különben csatornaszag lenne. Mivel lemostál mindent, így az is eltűnt. Max ahol a szőnyeg volt kiterítve, talán. De ott is felmostad biztos.
ma 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!