Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A lenti linken látható távtart...

A lenti linken látható távtartós szeletelőkés vágóélével ellentétes hátoldalán mire való a szakaszosan a jobb és baloldalán váltakozó, összesen (4+3) 7, két-két centiméteres sűrű fogazás?

Figyelt kérdés
[link]

#kés #vágóél #szeletelőkés #sűrű fogazás
aug. 24. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Az egy fűrèsz. Mondjuk konyhai szinten totál felesleges, èrtelmetlen. Főleg, hogy egy kenyèr szeletelő kèsről beszèlünk.

Ilyen az utcai "egyszer akciós fèláron ajándèkkal" bemutatós kèseknèl szokott lenni, mert csontot ès szeget vágnak vele.

Szóval egy èrtelmetlen fűrèsz az

aug. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, én sem gondolhattam másra, de azért tettem fel kérdésként, mert számomra nehezen éthető ellentmondásban van az állítható távtartós kenyérszeletelőkénti alapvető funkciójával. Ilyenformán egyébként, kenyérszelésre használva sérülési kockázatot is jelent a fenti fűrészes vágóél. A kérdéssel kicsit abban bíztam, hogy van erre valami csak általam nem ismert egészen gyakorlatiasan ésszerű funkcionális magyarázat.

Ha viszont fűrész akkor miért van váltakoztatva két centiméterenként a fogazata? Van néhány hasonló méretű kézifűrészem, de egyiken, eddig még eladási kínálatban sem tapasztaltam ilyet, és szerintem fűrészelés közben elég nehéz tartani ehhez a fogazatváltogatáshoz. Ez alapján a fenti élt konyhai csontfűrésznek vélem (amit mi nem használunk.) ?

aug. 25. 09:30
 3/6 anonim ***** válasza:

8 euró? Najó...

Meg ne vedd ezt a szart!!

Nehogy!!

aug. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szó és kérdés sem volt arról, hogy meg akarnám venni, már csak azért sem, mert már évekkel ezelőtt megvettem a Vaterán 190 forintért,

... kíváncsiságból. ;)

aug. 25. 11:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk számomra egyértelmű a leírás alapján.


A penge speciális pengével van felszerelve, amellyel a fagyasztott élelmiszereket is tökéletesen vághatja.🤣

aug. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem ragad rá a sajt
aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!