Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tisztítsam meg a wc...

Mivel tisztítsam meg a wc ülőkét? Nem tudom miért de a fehér műanyag ülőke kezd sárgulni. Nem piszkos, arany tiszta, de mintha sárgulna, miért vane ez? Mivel, hogyan tisztítsam meg?

Figyelt kérdés
Jártatok már így?
aug. 6. 02:54
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Az fény miatt sárgul, nem igazán tudsz vele mit csinálni , max csere ha zavar.
aug. 6. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Felesleges megtisztítani, mert maga az anyaga silány, wc csészénél is valamelyik sárgul, valamelyik nem, ez tipikus hiba. Cseréld le minőségi darabra. Szaniter boltokban segíthetnek, melyik márka nem sárgul.
aug. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden műanyag, ami fehér, egy idő után sárgul. Ezzel nem tudsz mit tenni. Cseréld le. Válassz másik színt.
aug. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a márka a fontos, hanem a műanyag anyaga, sajna az öregszik gyorsabban, ès besárgul.
aug. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

Én 28000 körül vettem az enyémet. Semmi baja, mintha új lenne. A fehér az fehér, a króm vasalatok szintén mintha újak lennének.

Most már tudom mi a különbség 5-10000 és a 25-30000 kategória között. Utóbbi kb örök életű lesz.

aug. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csodaszivacs, vagy mi a neve… minden drogériában kapható, pár száz forint. Nedvesítsd be a szivacsot, dörzsöld be vele az ülökét.
aug. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!