Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tisztítjátok fehér +...

Hogyan tisztítjátok fehér + fehér talpú cipőiteket?

Figyelt kérdés
Teljesen fehér cipőnek a talpa (kívül, alul) piszkos lett, de felül még nem. Ilyenkor még nem kell kimosni?

jún. 28. 06:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szappan, körömkefe, víz.
jún. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy lavór langyos víz, kézi mosogatószer, kiskefe.
jún. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1, #2. Ezek a módszerek csak a talpra vonatkoznak vagy az egész cipőre gondoljátok?
jún. 28. 07:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1# vagyok, 40 ève minden lábbelit így mosok(így tanultam). Az egèszet. Először a felső rèszt, utána a talpát. Szandálnál a belselyèt is. Ès belül nem vizezem össze, ha kell a betètet ugyanígy kivève.
jún. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A DM -ben lehet kapni külön erre szivacsot. Gyönyörűen tisztit, fölég a cipő gumi részét (van olyan fekete sportcipőm aminek a talpa fehér)
jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#1, #2, #4: Igazán köszönöm! Bár én nem merek hozzányúlni kefével a felső részéhez, maximum a talphoz.


#5. Köszönöm szépen! Mi ennek az eszköznek a neve? Az alapján azonnal meg tudnám nézni a weboldalukon.

tegnapelőtt 03:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Magic sponge, de ami itthon van: schmitzradierer. Fehér szivacs, r-5 van egy dobozban
tegnapelőtt 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7. Köszi szépen!
tegnapelőtt 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!