Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A strandsátor (az a félgömb...

A strandsátor (az a félgömb alakú izé) mosógépben, kímélő programon (pl. függöny) mosható?

Figyelt kérdés

2023. júl. 30. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehánytad? :) (Én igen.)


Legjobb az ilyet inkább helyileg tisztítani.

2023. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, csak 10 éve nem vettem elő. :-)
2023. júl. 30. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:

A mosógép használati útmutatójában le van írva, hogy mennyi ruhával terhelhető a mosógép. Ezt kicsit túllépheted, ha ezt ezentúl nem rendszeresíted.

Budán van önkiszolgáló mosoda, ahol nagyméretű és -teljesítményű mosógépek vannak (kisebb szőnyeg, paplan, pokróc részére) Ha érdekel, megadom a pontos címet is, egyébként Gazdagréten van.

2023. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de baranyai vagyok. Ez nagyon könnyű. Nem sátor, kb. 0.5 kg, kivehető merevítőkkel.
2023. júl. 31. 15:29
 5/6 anonim ***** válasza:
20%
#3: tipikus pesti, aki szerinte más nem is létezik! 😃
2023. júl. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szellőztesd ki, és ha továbbra is büdi, töröld át nedves szappanos vízzel, majd mikroszálassal töröld szárazra. ha van rá igényed, akkor impregnálóval át is kenheted, bár egy strandsátornál nem annyira prioritás a vizzáróság.
2023. aug. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!