Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Finish all In 1 Max Shine &...

Finish all In 1 Max Shine & Protect gélhez kell használni öblítőt?

Figyelt kérdés
2023. jún. 27. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom az kb. mindegy milyen gélt vagy tablettát veszel , öblítőt célszerű használni.
2023. jún. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kelleni nem kell, de nélküle vízcseppesen száradnak az edények, nem túl esztétikus.
2023. jún. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Maradjon az öblítő mennyisége a gyárilag beállított 4-es fokozaton, vagy vegyem kisebbre?
2023. jún. 28. 08:25
 4/13 A kérdező kommentje:
Illetve ha kevesebb gélt teszek bele, mert nem mindig van teljesen tele a gép, akkor állítsam kisebbre az öblítőt?
2023. jún. 28. 08:29
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem kell levenni. A mosogatógép más elven működik, mint a mosógép.

A mosógépbe ha csak félig pakolod, fele mennyiségű mosó és öblítőszert használsz, a gép pedig csak fele annyi vizet fog használni, mintha tele lenne.

A mosogatógép nem érzékeli, hogy mennyi benne az edény, adott programhoz adott mennyiségű vizet enged, bármennyi edény is van benne.

2023. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Azzal kapcsolatban tudnál seegíteni, hogy mit jelent az "All In 1" ennél a gélnél? Az All in 1 kapszuláknál tudom, hogy só + öblítő komponenst is tartalmaz.
2023. jún. 28. 15:49
 7/13 A kérdező kommentje:
Mindenen amit a mosogatógép mos el, keserű íz érződik. Öblítőt váltottam, illetve por helyett gélt próbáltam, sajnos nincs változás. Só is keménységnek megfelelően van beállítva. Szerinted ez a gél tartalmaz öblítőt is? Így elhagyhatnám az öblítőt?
2023. jún. 28. 15:58
 8/13 anonim ***** válasza:

Az öblítés egy külön fázis. Ha egy kapszulában, gélben, vagy porban lenne öblítő, akkor semlegesítené a mosószert, mivel egyszerre olvad el a mosogatási fázisban. Nincs benne öblítő.

Alapvetően ezek a dolgok csak marketing fogások, mármint ezek az All in 1 kapszulák, gélek.

A mosogatógépen az All in 1 funkció arra szolgál, ha ilyen tablettát vagy gélt használsz, akkor nem adagol sót és öblítőt. Nem ajánlom a használatát.

Nekem mióta van mosogatógépem csak Somat vagy Finish öblítőt használtam, soha nem éreztünk semmit keserűnek.

Milyen programot használsz? Felmelegíti a gép a vizet rendesen?

2023. jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

55 perces programot használok: Előmosás (50°C)Mosás (55°C)Öblítés (60°C)

Szárítás. A következő program (intenzív) 170 perces, ebben lenne 3 öblítés. Te milyen programot használsz? Hányszor öblít abban a programban? Esetleg ezzel lehet gond, hogy csak egyszer öblít? A víz felmelegedését hogyan tudnám ellenőrizni? Ha az evőeszközön étel van, én sem érzem. Inkább a pohárnál, ha vizet iszok.

2023. jún. 28. 20:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Keserű íz az elég fura.
2023. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!