Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tanyán lakunk ahol állatokat...

Tanyán lakunk ahol állatokat tartunk és nemrég kerítettünk be a tanyát teljesen és a kerítés alatt hézagok vannak mert a talaj nem egyenletes és így az állatok kitudnak bújni ezt mivel lehetne a leg egyszerűbben befoltozni ezt a hézagot?

Figyelt kérdés
2023. márc. 18. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát a talajt kéne egyenletessé tenni. Pontosabban annyi talajt ráhordani, hogy mindenütt föld borítsa a kerítés alját.

Milyen állatok bújnak ki? Kiscsirkék?

2023. márc. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Betonhalot veszel feldarabolod ugy hogy a hosszu szalak vegenel vagod el a keresztszalak mellett. A keletkezett darabokat leszurod es rogzited a keriteshez. Mivel a foldbe is belekerul ezert kaparni sem lehet alatta. Tokeletes vedelem.
2023. márc. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ekével húztam egy barázdát és abba tettem a kerítést, majd mikor kész lett visszatemettem, így a drót alja kb 15 cm mélyen a földben van.
2023. márc. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok féle mintázatú vastag müanyag hálókat lehet kapni. Ezt a földbe is be lehet ásni,temetni és nem eszi meg a korrózió.Ha éppen nem is oda passzol,akár csíkokat is lehet vágni belőlük.
2023. márc. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 A korrózió nem eszi meg, de ami kilóg a földből azt előbb utóbb az UV igen!
2023. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És ez nem merült fel építés előtt? :D


Egyébként ponthegesztett háló, még felületkezelés nélkül is sok évig bírja. Ha kisebb állatok ellen is kell, hogy védjen, akkor duplán, eltolva rakod.

Egy fokkal esztétikusabb megoldás, a korábban javasolt kerítésháló

2023. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rozsdas de nem porlad el. Kinn van tobb mint 10 eve festes nelkul
2023. márc. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!