Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mosogatógép átméretezi a...

A mosogatógép átméretezi a műanyagokat?

Figyelt kérdés
Nem értem. Vannak műanyag ételhordóim, kimostam a mosogatógépben, és most a teteje nem megy rá a dobozokra. Mintha összement volna a tető, vagy kitágult volna a tároló. Mi ez a hülyeség?

2023. márc. 3. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Hát ez kérlek az, hogy olyan dobozt tettél bele, amelyik mosogatógépben nem mosható, mert a hő hatására megváltozik a mérete.
2023. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ez frenetikus. Minek gyártanak ilyen silány ételhordókat? Én nem értek ezekhez, ilyen problémám eddig nem volt, csak most ismerősöméktől hoztam el pár ételhordót, mert küldtek nekem kajákat, és kimosva akartam visszavinni. Hát akkor kioffoltam ezeket...
2023. márc. 3. 18:01
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem silány, csak nem rakható be mosogatógépben. Ugyanúgy, ahogy nem minden edény mehet a mikróban. Ezek a jelzések rajta szoktak lenni az edényeken.
2023. márc. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
És te miért nem nézed hogy mit veszel meg? Az mega gyártó hibája ha valaki csak úgy találomra vásárol...
2023. márc. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Hercegnő, a világ nem csak játék és mese. Mielőtt bármit beteszek a mosogatógépbe vagy a mosógépbe, tájékozódok arról, hogy ezt szabad-e, és ha szabad, akkor miképp.
2023. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Azért ez érdekes. Főtt kaját is szoktál tenni ezekbe a dobozokba? Melegen? Forrón? Mikrózhatóak ezek a dobozok? Ha igen, akkor az 50-60-70-80 fokos mosogatógép programot is bírniuk kellene.

Olyan érelhordó ami 3 van egymásra rakba és tudod vinni? Azok bírják a meleget.

2023. márc. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező!

Ez is te vagy? Csak a mosógépedet ellenőrzöd belülről?

[link]

2023. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Igen, ugyan úgy, mint amikor forró teát töltesz PET palackba, és az összemegy.
2023. márc. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16%
Látom a tipikus nő komment betalált 😉
2023. márc. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem csak simán összekeverted a tetejüket. Nem változik annyit a mérete, hogy utána ne menjen rá.
2023. márc. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!