Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi baja lehet a mosógépnek,...

Mi baja lehet a mosógépnek, ha kicsit vizesek maradnak a lejárta után a ruhák?

Figyelt kérdés
Már az utolsó két alkalommal előfordult. Nem extrém módon vizesek, nem lehetne belőlük csavarni a vizet, meg azért még épphogy nem csöpög a padlóra száradáskor. De érzem a súlyukon hogy jóval nehezebbek. Mikor teregetéskor kirázom őket, permetez rám róluk a víz. És sokkal hosszabb idő alatt száradnak meg. Mi lehet a mosógepemmel?
2022. dec. 14. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanazon a fordulatszámon centrifugálsz, mint korábban?
2022. dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, abszolút semmi sem változott.
2022. dec. 14. 22:39
 3/13 A kérdező kommentje:
Most teregetek amúgy és most érte, le a mosógép aljára, és a mosógép alján lévő ruhákból szinte facsarni lehet a vizet :(
2022. dec. 14. 22:41
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is volt ilyen, a kifolyócső rosszul volt elhelyezve nem tudta rendesen kiszivattyúzni a vizet kicsi visszafolyt.
2022. dec. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi, most ranéztem, de úgy áll, mint szokott. Azért kicsit megigazítottam.
2022. dec. 14. 22:45
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Újra 4-es vagyok,konkrétan nekem a kifolyócső beleért a vízbe ennyi volt a probléma,persze el is romolhat a szivattyú,valamiért nem tudja kiszedni a vizet az aljáról
2022. dec. 15. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor volt ilyen, amikor a szűrő el volt tömítődve.
2022. dec. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Túl sok ruhát tettél bele, így nem tudta rendesen centrizni.

Ha az alsó ruhák ilyen vizesek, akkor nincs rendesen kiszivattyúzva a víz.

2022. dec. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

#8 most a szokásosnál tényleg jóval több ruha volt benne, néztem is mikor bepakoltam, de aztán gondoltam jól lesz az úgy. Na akkor erre majd figyelek, hogy ilyen ne legyen többet.

Ha mégis más probléma lehet, amiket írtatok is (eltömített szűrő, elromlott szivattyú), ahhoz gondolom szerelő kellene?

2022. dec. 15. 07:13
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

A szűrőt minden gépen kitudod venni és tisztítani.

A szivattyú ha elromlik, nem szívja le a vizet öblítésnél sem, ergó megáll a gép hibával, és víz van benne. Itt legtöbbször a víz)vízszint erzékelő koszolódott el, szerelő vagy ügyes párod kitisztíthatja.

2022. dec. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!