Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudom kiszedni a piros...

Hogyan tudom kiszedni a piros gyertyát a fehér damaszt abroszból?

Figyelt kérdés
Sikeresen ráfröccsent pöttyökben az abroszra a gyertya, félek hogy eldobhatom.:(
2008. dec. 25. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Gyertyát általában úgy lehet, hogy fehér szalvétán vagy itatóson keresztül vasaljuk az anyagot és mindig cseréljük a szalvétát, amig ki nem jön, de az hogy piros kicsit nehezebbé teszi a dolgot,. esetleg utána ha nincs benne viasz esetleg még domestossal?
2008. dec. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%

Az első válaszoló jó úton jár. :-)


Szóval szerintem óvatosan olvaszd meg (öngyújtóval, gyufával), közben pedig késsel vagy valami szivaccsal kapard le az olvadó viaszt (ez igazából kétemberes munka). Aztán mosd ki, szerintem kijön.

2008. dec. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
hideg vízbe mártott ecetes ollóval :D
2008. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
ecetes ollo mindent kiszed hidd el !!!!
2008. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

nyílt lánggal NE menj neki ! csak vasalóval

de nehéznek tűnik. míg a viaszt kiolvasztod, a festékanyagát belevasalod :(

2008. dec. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Az elso válasz a szokásos megoldás, de valoban belevasalhatod a szinezo anyagot a damasztba,ezért probálj ráonteni kevés forrásban levo vizet,ezt azután ha kioldotta a viaszt kimosni fehérítovel.(A domesztosz károsíthatja az anyagot, probáld meg a Vanist)
2008. dec. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én a gyertyát a és a rágót is úgy tudom kiszedni hogy beteszem a fagyasztóba a ruhát,és utána letudom kaparni róla. Vagy ha nagyobb ruhán vagy terítőn van akkor sáraz törölközőt teszek rá, és utána egy fagyasztott húst,nem kell sokáig rajta hagyni.
2008. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

vagy ha a viaszt felmelegíted hajszárítóval és letörlöd :)

nekem mindig beválik és nem kell nekiesni öngyújtóval:)

2009. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!