Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért marad hónalj szagú a...

Miért marad hónalj szagú a felsőm mosás után?

Figyelt kérdés
Nem is csak hónalj hanem spray szagú. Fél órásra rakom be.
2022. dec. 9. 00:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Mert csak fél órásra rakod be.
2022. dec. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Nekünk 1 órás után is olyan, a hónaljszag mellett az izzadásgátlót is érezni benne valamennyire :/
2022. dec. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehet, hogy túl régi az adott felső? Nem minden anyag ilyen, de én pont így jártam két kedvenc felsőmmel is - pár év különbséggel -, hogy elöregedett az anyag, vagy nem is tudom, mi a jó szó rá, de egy idő után bebüdösödött, hiába mostam. Ahányszor rajtam volt, folyton azt éreztem, hogy nagyon büdösre beizzadtam, aztán persze egy idő után rájöttem hogy maga az anyag ilyen szagú, frissen mosva is. Sajna emiatt nyugdíjazni is kellett a kedcenc felsőm. :'(
2022. dec. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Voltam már én is így, főleg mikor ilyen szappanos deót használtam, az mindig benne maradt és idővel az izzadságszag is. Elég műszálas póló volt.
2022. dec. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, hogy más hogy csinálja, én a fiam edzős pamutpólóinak a hónalját (sok dezodorszag, kis izzadtsággal) mosás előtt átcsutakolom szappannal, a gépbe meg teszek kicsi Vanisht a mosószerhez. Elég jól kijön belőle.

Kíváncsian várom azért én is az ötleteket.

2022. dec. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Pont ezekre találták ki a 2-3 órás pamutmosó programokat
2022. dec. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
mert a hideg vizes programok nem fogják eltüntetni a szagot okozó bacikat. Márpedig a félórás is max 40 fok.
2022. dec. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Én ezt előáztatással oldottam meg. A vízbe tettem egy kupak öblítőt. Ázott egy éjszakán át, majd 40 fokos mosásban kimostam. Nyomtalanul eltüntek a szaggok.
2022. dec. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Bizony, be kell rakni a 3 óras mosásra.

Ha nincs ilyen a gépeden, akkor legalább fél naora áztasd be mosószeres vízbe mosás előtt.

2022. dec. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NTBS ***** válasza:
73%
Régi vagy nem jó programot használsz.
2022. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!