Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ki tudom még szedni ezt a...

Ki tudom még szedni ezt a szőnyegből?

Figyelt kérdés
Egy pillanatra ráraktam a konyhai szőnyegre a forró tepsit és hozzá ragadt. Le tudtam szedni, viszont a szőnyegen ott maradt a tepsi nyoma és megkeményedett, durva tapintású és sötétebb. Ki tudom ezt szedni valahogy a szőnyegből?

2022. okt. 19. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az nem piszok, hanem a szőnyeg megolvadt. Sajna ilyen marad.

Talán valami felületi trükközéssel, sziszifuszi munka pl. ha nem mély a sérülés, és vastag a szőnyeg, akkor ki lehet próbálni, hogy a sérült részt levágod, (veszíteni már úgy se veszítesz, rondább már úgyse lehet alapon) és meglátod, hogy elfogadható lesz-e az eredmény.

2022. okt. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Ezért nem rakunk konyhába szőnyeget.
2022. okt. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem látok rá elfogadható megoldást.
2022. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Cubina ***** válasza:

Nem, annak a résznek már annyi. Le kell vágni egy egyenes darabot, amiben benne van a sérült rész. Ha középen van az égett rész, akkor kuka.

Én sem értem, miért van szőnyeg a konyhában, azt meg pláne nem értem, hogy lehet rárakni egy forró tepsit.

2022. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minek van a konyhában szőnyeg? Hogy ne kelljen felmosni, ha kiömlik a járólapra az olaj. :D Más értelmét nem látom.
2022. okt. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem az egész konyhában van szőnyeg, csak egy kicsi szőnyegünk van ott, és azért tettem rá, mert épp kivettem a sütőből a tepsit és a kesztyűm nem szigetelt eléggé égette a kezem, a tűzhely tetején épp főtt valami, ezért hirtelen a földre raktam, történetesen a szőnyegre, mire észbe kaptam késő volt.
2022. okt. 28. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!