Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Pasim cipejének belsejét hogy...

Pasim cipejének belsejét hogy lehet szagtalanitani?

Figyelt kérdés
A talbetét nem kivehető hiába mosom ki mindig marad a cipőbe lábszag
2022. szept. 15. 15:34
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
83%
Első körben a lábat kéne kezelni.
2022. szept. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Fertőtlenítő cipőspray, bármelyik cipőboltban vagy drogériában kapsz. Ezenkívül jó minőségű zokni, amibe nem rohad bele a lába. Lábgomba kezelése. Végső esetben új pasi, aki nem igénytelen.
2022. szept. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Nem igénytelen, nem gombás a lába és nem is koszos neki.

De a cipeje az mosás után is lábszagu marad főleg a talpbetét

2022. szept. 15. 15:47
 4/27 anonim válasza:
86%
"cipeje" :D
2022. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
72%
Hát ez esetben akkor űzd ki a gonosz manókat, akik titokban bebüdösítik a cipőt. Vagy ne szagolgasd.
2022. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%

Ezt miért nem a pasid intézi, kérdező????

:O

2022. szept. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
94%

3# as

Akkor írom újra másképpen hogy megértsd. Nem mondtam hogy igénytelen, se azt hogy gombás lenne lába. De lehet venni nagyon jó hintőporokat, amiket beleszórsz a pamut zoknicskákba, és a párocskád úgy bújik bele a nem gombás lábacskájával. Mehet a cipőcskébe is, és nem lesz utána büdös a cipeje

2022. szept. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező nem felháborodni kell, hanem keresni az okokat. Hiába pucolod ki újra és újra a cipőt és fújhatod bármivel hogy rózsaillatú legyen, ha büdös kiváltó oka nem szűnik meg. Sok mindentől lehet valakinek durva lábszaga. Lehet lábgomba, lehet valamilyen hormonális probléma, lehet valóban csak valami vacak zokni.
2022. szept. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
nem értitek. kimostam a cipőt, talpbetétet is át töröltem amennyire tudtam fertőtlenítős kendővel de továbbra is lábszaga van a cipőnek főleg a talpbetétnek és nem vászon az egész cipő nem tudom hogy tudnám a lábszagot belőle kiirtani
2022. szept. 15. 17:13
 10/27 anonim ***** válasza:
83%
ki kell dobni és venni bőr cipőt
2022. szept. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!