Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Slim fit fekete farmert...

Slim fit fekete farmert hogyan kell kimosni, hogy összemenjen?

Figyelt kérdés

Volt egy slim fit fekete farmerom ami úgy kinyúlt, hogy a nadrág egyik lábszárába mindkét lábam belefért mosás után. Ki is dobtam.

Nem sokszor lett kimosva, de néha úgy sikerült, hogy összébb ment, néha kinyúlt.

Gondoltam rossz volt a minősége, ezért vettem egy újat, drágábban.


Ezt az újat többször felvettem, napokban pedig leáztattam, de érezhetően nyúlottabb, mint újkorában, de nem vészes. Viszont ha nem csinálok vele semmit, akkor előbb utóbb kinyúlik.

Ki kellene mosni, csak nem tudom milyen programon érdemes.


Valami tipp?


2022. szept. 3. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A pamut megy össze magas hőfokon, ha még nem volt így kezelve vagy mosva.
2022. szept. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sehogy nem fog összemenni, olyan csak a rajzfilmekben létezik. Ha nem volt avatva az anyag varrás előtt, akkor is csak a varratok mentén ugrik össze egy kicsit, de nem lesz három számmal kisebb. Az elasztikus anyagok pedig előbb-utóbb mindig kinyúlnak.
2022. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!