Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kitakarítottam a kádat és...

Kitakarítottam a kádat és befeketedtek a gyűrűim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy a súrolószertől, vagy a vízkőoldótól, de az arany gyűrűm tök sötét barna lett az ezüst meg fekete lett...mivel tudom újra kivilágosítani??

Fogkrémes megoldás sztem nem hatásos...

más???gyorssegély itthoni megoldás érdekelne...


Amúgy ékszer boltban ki tudják világosítani?


2008. dec. 21. 14:44
1 2
 11/12 anonim válasza:

Tedd bele az arany gyűrűdet egy kis lábosba ,amibe teszel egy kevés mosogatószert, és hagyd felforrni a vizet.De legyél ott mellette mert kifut ha nem figyelsz.Ezzel házilag ki lehet tisztítani a gyűrűt,ha nem segít vidd be ékszerboltba ,megcsinálják neked.

Az esüsthöz pedig vagy a fogkrém, vagy ezüst tisztitót ajánlanék.De egyik nemesfémnek sem használ, sem a hipos, sem a vízkőoldós szer,mert megszinezik a fémet.

2008. dec. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A hagerity silver cleannak van arany változata is,talán a pénzverdénél a sarki boltban tudsz venni ,ha nem akkor az aranyművesek utcájában..a köv.utca.

De az ultrás vízben kifőzés is segíthet,attól függ mennyire oxidálódott.Puha pamut ronggyal is ki tudod újra fényezni talán.amúgy vedd le legközelebb,mert nem tesz jót az ékszereknek.

Egy aranyműves...

2009. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!