Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vörösborfolt kijön valamivel?...

Vörösborfolt kijön valamivel? Szavazás + Tapasztaltak véleményét várom. :)

Figyelt kérdés

Még soha nem lett semmim vörösborfoltos, csak olyan gyakran hallom, hogy eltávolíthatatlan.


Aki találkozott már élőben vörösborfolttal, sikerült valamivel kiszedni?

Mi lett foltos, és hogyan sikerült eltávolítani? Kérlek, csak saját tapasztalatot írjatok - a net tele van ötletekkel, de nem tudom, mi működik igazából. :)



2022. júl. 11. 15:17
A kérdező szavazást indított:
Még soha semmim nem lett vörösborfoltos.
Már beleszáradt, mégis teljesen kijött.
Azonnal, frissen kimostam és teljesen kijött.
Nagyrészt kijött, de azért még kicsit látszik.
Soha nem jött ki.
9 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk többször elöfordul, azonnal kimosva eddig mindig kijött
2022. júl. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Így, ahogy az előző mondja. Azonnal ki kell mosni.

Egyszer egy vásári folttisztítóst szívattam, hogy úgy könnyű, hogy ott beletöri a kis kelmébe a meggyet, aztán teszi bele egyből, frissen a folttisztítóba, és voila, volt folt, nincs folt.

De az én fehér ingemből vegye ki a már alig látható meggyfoltot, amit már bele is vasaltam! [Menjen innen maga gazember, tönkre teszi az üzletemet! - volt a válasz, és a nézőközönség szétszéledt. Folttisztító! kiabálta már pár másodperc múlva, és lett is új csődület körülötte :-) ]

2022. júl. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nátrium-perkarbonát+kenőszappan. Verhetetlen, MINDEN, akár beszáradt folt is kijön vele.
2022. nov. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!